Графік роботи:

Будні: 10: 00-19: 00

Сб, Нд: Вихідні

0
Мій кошик
Укр
Бажання
Добавьте товары в желания
Про магазин

Компанія Rehab є високоспеціалізованих постачальником медичних товарів і устаткування. Ми працюємо з виробниками в області медицини вже багато років і готові надати консультаційні послуги з будь-якого питання.

ЯКЕ ОБЛАДНАННЯ МОЖНА ПРИДБАТИ НА НАШОМУ САЙТІ

Наша компанія надає великий асортимент товарів широко застосовуються в різних напрямках медицини.

Хірургія. Хірургічне обладнання включає в себе різні варіації апаратури, а також інструментарію спеціального призначення, спрямовані на найменшу травматичне вплив на органи пацієнтів під час операції. Сюди відносяться: медичні аспіратори; офтальмологічні мікроскопи; операційні світильники; інфузійні станції; якісні хірургічні інструменти.

Кардіологія. Завдяки кардіологічним апаратів стали можливі дослідження серцево-судинної системи, діагностика і терапія багатьох захворювань. У нас ви можете придбати: кардіографи; пульсоксиметри; дефібрилятори; монітори пацієнта і фетальні монітори.

Стоматологія. Інструменти і стоматологічна апаратура, представлені на сайті нашої компанії, повністю відповідають професійним стандартам. У цій категорії ви знайдете: стоматологічні установки, фотополімерні лампи, стоматологічні камери і багато іншого.

Ортопедія і травматологія. Ортопедичне обладнання використовується для профілактики і терапії порушень кістково-м'язової системи. З товарів даної категорії у нас є: корсети; бандажі; тренажери для хребта; кріплення протеза стегна; медичні пили і дрелі.

Реабілітація. Товари даної категорії використовуються в центрах відновної медицини, що надають послуги з реабілітації для інвалідів. У нас ви можете купити: ліктьові милиці; ходунки; підйомники; різні моделі інвалідних колясок.

Щоб підвищити ефект терапії і прискорити процес одужання хворого, ми рекомендуємо звернути вашу увагу на допоміжні засоби реабілітації. Більшу частину допоміжних засобів займають спеціалізовані стільці для ванної та туалету. Також представлений чималий вибір тренажерів для людей в післяопераційний період. Тренажери для реабілітації розроблені спеціально для відновлення опорно-рухової системи, тому ризик перевантаження відсутній. Придбати на нашому сайті обладнання і товари можуть приватні і державні санаторії, центри реабілітації, лікарні та інші установи медицини та охорони здоров'я.

ПЕРЕВАГИ НАШОЇ КОМПАНІЇ

Ми завжди готові проконсультувати вас перед покупкою товару. У нас неможливо купити неякісне обладнання, усі товари мають ліцензії і сертифікати. Наші послуги доступні в будь-якій точці країни. Доставляється товар Новою Поштою і оплачується при отриманні, а по місту Одеса можлива доставка кур'єром. Ми відправляємо замовлення на наступний же день після оформлення.

Вгору