Графік роботи:

Будні: 10: 00-19: 00

Сб, Нд: Вихідні

0
Мій кошик
Укр
Бажання
Добавьте товары в желания

Алкотестер в інтернет-магазині Rehab

Алкотестер - компактний апарат для оцінки рівня сп'яніння за змістом етанолу в повітрі, що видихається. Він підходить для персонального використання, а також для контролю стану водіїв, робочих, відвідувачів закладів.

Принцип роботи

Розглянемо принцип роботи на прикладі фотометрического пристосування. Дія алкотестера побудовано на основі оцінки кількості етанолу в повітрі. Молекули етанолу мають дуже маленький розмір, тому легко всмоктуються в кров. Оскільки спирт дуже летючий, при проходженні крові через тканини легенів деяка кількість етанолу набуває газоподібним форму.

Коли людина видихає повітря в прилад, крізь нього проходить інфрачервоний промінь, частина випромінювань поглинається парами етанолу, а частина потрапляє в іншу сторону камери. Шляхом оцінки кількості поглиненого випромінювання і перетворення значень щодо обсягу крові можна отримати інформацію про концентрацію алкоголю в крові.

призначення алкотестерів

Всі прилади, які можна купити сьогодні, діляться на групи: індивідуальні пристрою і професійні алкометри.

Призначення персональних моделей:

 • для самоконтролю. Призначені для оцінки кількості проміле алкоголю в крові перед прийомом антибіотиків або поїздками за кермом;
 • алкоблокіратор. Його встановлюють в автомобіль, що дозволяє блокувати двигун, поки водій успішно не пройде тест на алкоголь.

  Призначення професійних алкометрів:

  • передрейсовий огляд водіїв;
  • медичний огляд;
  • оцінка стану робочого персоналу та учнів;
  • оснащення систем контролю доступу.

   Персональні моделі мають компактний розмір, як у шагомера , і призначені для особистого користування не частіше 3-6 разів на добу. Професійні алкометру підходять для 40-50 оцінок на добу і мають більш високу чутливість.

   Критерії вибору

   Головним критерієм вибору алкотестера є тип сенсора. Це основний робочий орган, який відповідає за оцінку вмісту етилового спирту в повітрі, що видихається повітрі.

   У сучасних моделях застосовуються такі датчики:

   • напівпровідникові. Вимірюють рівень опору напівпровідника. відрізняються швидким відгуком та простотою використання. Унаслідок сильної сприйнятливості сенсора до впливу газів потрібно періодична калібрування;
   • електрохімічні. Реєструють виділення вільних електронів при окисленні анода, на який потрапив етанол. Прилади з електрохімічним датчиком дають точні результати і вимагають калібрування не частіше ніж один раз на рік;
   • фотометричні. Працюють шляхом поглинання інфрачервоного випромінювання парами спирту. Мають граничною точністю і використовуються в лабораторних умовах.

    Також, щоб вибрати відповідний апарат, враховуйте принцип його роботи: автономно або від мобільного телефону, наявність додаткових функцій, таких як пам'ять, таймер, великий цифровий дисплей як у ваг , будильник, автокалібровка, "Антіобман".

    Якісні алкотестери в Rehab

    Наш інтернет-магазин є надійним постачальником різного медичного обладнання. Ми вибрали коло перевірених виробників, які можуть гарантувати якість своєї продукції. Все алкотестери, які ви можете придбати в нашому каталозі, зручні у використанні, мають широкий ряд додаткових функцій і повну комплектацію для роботи. Також у нас можна замовити витратні матеріали для алкотестерів.

    Для більш зручної співпраці ми пропонуємо консультацію фахівців, можливість оплати замовлення онлайн і доставку по Харкову, Одесі, Дніпру і іншим містам України.

Вгору