Графік роботи:

Будні: 10: 00-19: 00

Сб, Нд: Вихідні

0
Мій кошик
Укр
Бажання
Добавьте товары в желания

Медична техніка в інтернет-магазині Rehab

Медичне устаткування - незамінний атрибут діагностичного, лікувального і реабілітаційного процесу. Вона застосовується в тих випадках, коли домогтися бажаного ефекту за допомогою одних лише препаратів не представляється можливим. У нашому інтернет-магазині ви зможете купити техніку, призначену як для використання в домашніх умовах, так і для оснащення медустанов. Вся продукція випущена перевіреними виробниками і має необхідні сертифікати якості.

Різновиди медичної продукції

Сучасну медицину неможливо уявити без спеціалізованої техніки. її винахід і розвиток дозволило значно полегшувати ті стану хворого, які раніше ставили хрест на його повноцінного життя. Також багато хто з них дозволяють виконувати лікувальні процедури будинку на рівні не гірше, ніж в умовах стаціонару. Вибір медичної продукції дуже широкий, тому для кращого розуміння її призначення, виділимо окремі групи.

Види медтоварів і обладнання:

 • діагностичне. У цю категорію входять пристрої для аналізу біологічних параметрів організму. До них відносяться автоматичні і механічні тонометри, термометри, глюкометри та комплектуючі до них;
 • апарати для підтримки життєвих функцій організму. До цього розділу відносяться СИПАП і БІПАП апарати, які необхідні для підтримки нормальної дихальної функції у пацієнтів з апное сну, небулайзери для попередження і зняття нападів астми і інші товари, призначені для людей з хронічними патологіями;
 • пристрої для профілактики і лікування захворювань. Це найбільш широка категорія, до якої входять товари та обладнання для збереження краси і здоров'я. Тут представлені масажери різних видів, апарати для фізіотерапії , зволожувачі, очищувачі та іонізатори повітря, лампи.

  Особливістю всіх представлених в нашому каталозі видів приладів є простота використання і максимальний комфорт для пацієнта. сучасні тонометри мають м'яку манжету, яку легко надягти однією рукою, великий графічний індикатор, функції інтелектуального вимірювання і визначення правильного положення руки. Термометри гарантують високу точність і отримання результату за 1 секунду, міцний корпус і різні форми для роботи з дітьми.

  Для формування асортименту ми вибрали надійних німецьких і українських виробників, які довели якість і ефективність своєї продукції.

  Медичне устаткування для всієї України в Rehab

  Наш інтернет-магазин пропонує повний асортимент продукції для оснащення медичних установ, центрів реабілітації та для застосування в домашніх умовах. Так як наша компанія працює на ринку медтехніки не перший рік, ми знайомі з виробниками, тому готові надати вам консультацію з усіх питань щодо вибору. Всі товари мають сертифікати і гарантії якості. Також з нами зручно працювати. Замовити продукцію можна з Одеси, Харкова, Дніпра та інших міст завдяки можливості оплати онлайн і доставки. Використовуйте всі переваги сучасної медицини з інтернет-магазином Rehab.

Вгору