Графік роботи:

Будні: 10: 00-19: 00

Сб, Нд: Вихідні

0
Мій кошик
Укр
Бажання
Добавьте товары в желания

Тонометри в інтернет-магазині Rehab

Вимірювання тиску - основний метод оцінки роботи серцево-судинної системи. Тонометр для проведення такої діагностики повинен бути в кожному домі і медичному закладі. Наш інтернет-магазин пропонує широкий вибір тонометрів найрізноманітніших конструкцій.

Види тонометрів

Представлені прилади для вимірювання артеріального тиску розрізняються за способом управління і рівню похибки, що визначає їх вартість.

Виділимо наступні типи:

 • механічний. Складається з манжети, в яку повітря нагнітається вручну при допомоги груші, прослуховування тонів проводиться за допомогою стетоскопа. для отримання показників передбачений манометр. Це найпростіша категорія апаратів, які не вимагають заміни батарей. Але використання механіки вимагає визначених навичок, гарного слуху, щоб фіксувати серцеві тони, і гострого зору для спостереження за манометром. Це не завжди буває зручним для літніх людей і користувачів з дуже високим тиском;
 • автоматичний . для вимірювання артеріального тиску досить просто надіти манжету тонометра на передпліччя або зап'ясті і натиснути на кнопку. Апарат самостійно фіксує показники, які виводяться на великий цифровий дисплей. Крім абсолютного комфорту в використанні, прилад може порадувати і іншими функціями: запам'ятовування певної кількості результатів вимірювання, голосовий супровід, детектор неправильного кріплення манжети, аритмії, руху, можливість роботи від батарейок або мережевого адаптера;
 • напівавтоматичний. Вимагає нагнітання повітря вручну, а в іншому діє автоматика. Вартість таких приладів нижче, ніж у автоматичних, що не потрібне застосування стетоскопа, при цьому функціональність вже, ніж у автоматики.

  Рівень похибки залежить від типу апарату, але багато в чому на точність показників впливає вміння користуватися приладом. При вмілому зверненні механічний тонометр показує максимально точні результати. Електронні прилади дуже чутливі до рухів, розмов під час діагностики, тому для отримання гранично точних даних потрібно створити відповідні умови. при використанні плечової моделі необхідно максимально щільно зафіксувати манжету, розташувати її на 3 см вище ліктя. Перед вимірюванням тиску за 30 хв не можна вживати каву і чай.

  Критерії вибору тонометрів

  Великий вибір різних моделей тонометрів дозволяє купити саме ту, яка підійде для конкретного пацієнта. Для літніх людей не підійдуть зап'ястні моделі , так як в похилому віці можуть спостерігатися проблеми з артеріями, що впливає на точність показань, при наявності тремору дані також будуть некоректними. Якщо людина часто страждає підвищеним тиском, у нього є слабкість в руках, проблеми зі слухом, варто відмовитися від механічних варіантів на користь автоматики. Якщо проблем з силою в руках немає користувача хороший зір, можна вибрати недорогу напівавтоматичну модель .

  Для спостереження за АТ пацієнта в ході лікування підійдуть варіанти з функцією запам'ятовування результатів операцій вимірювання, що важливо для контролю ефективності терапії. При схильності до аритмії підійде модель, забезпечена спеціальним індикатором.

  Великий вибір тонометрів в Rehab

  Наш інтернет-магазин пропонує широкий вибір приладів для вимірювання тиску. У нас можна замовити класичні, а також сучасні електронні моделі. В каталозі зібрані пропозиції від виробників, які випускають продукцію по найвищим стандартам якості. Це перевірені марки з Японії, Сінгапуру, Великобританії і Швейцарії. Замовити медичну техніку можна з Харкова, Дніпра, Одеси та інших міст України завдяки можливості оплати товарів онлайн і доставки.

Вгору